Prosinec 2009

2. kapitola ms

14. prosince 2009 v 16:04 harry potter a mág světla
2.kapitola
Do oběda se Harry učil kouzla s hůlkou, která byla spíš napodobenina hůlky, ale základní kouzla zvládala. Sebastian tvrdil, že až bude větší, dostane opravdovou hůlku, a tak čekal. Harry už zvládal kouzla prvního a druhého ročníku Bradavic, i když do žádné kouzelnické školy nechodil. Všechno ho naučil Sebastian. Od upírů se zase naučil stopování, plížení.
Po obědě se šel zase učit až do šesté hodiny večer, kdy šel na večeři, vykonal večerní hygienu a šel si do knihovny půjčit nějaké knížky. Zaujala ho jedna kniha, ale byla moc vysoko a nedosáhl na ní. ,, No co'' řekl si,, určitě tam ještě nějakou dobu zůstane, můžu požádat Sebastiana nebo počkám až budu větší''. A tak Sebastianovi nic neřekl a vybral si knihu o bílé magii. Došel s ní do pokoje a začal si číst. Kolem půlnoci se mu začaly klížit oči, tak položil knihu na stolek vedle postele, zhasl a za chvíli se pokojem už neslo jeho nepokojné oddechování. Zdál se mu sen o nějakém muži, který se přemisťoval z nějaké místnosti do temné lesa a v náručí měl malé, asi roční dítě. Najednou se před nimi objevila nějaká žena, která pozvedla hůlku a seslala na muže ,,oblivate'' a sebrala mu dítě z ruky. Muž byl chvíli zmatený a potom řekl: ,, Co jsi zač? Ale to je jedno, hlavně že jsem se zbavil toho Potterovic spratka.'' a přemístil se pryč. Žena potom položila dítě na zem a pravila: Tam kde tě nechám ti určitě dobře Harry.'' Pak už napsala jenom nějaký dopis, položila ho k dítěti a přemístila se také pryč, ale dítě tam nechala.
Ráno se Harry probudil a řekl si: ,, to byl ale divný sen'' a šel vykonat ranní hygienu a po oblíknutí šel na snídani, kde potkal divně se tvářícího Sebastiana. ,, Co se dějě?'' zeptal se Harry a Sebastian řekl: ,, Posaď se Alexi, je tu něco se by jsme měli vyřešit a co by jsi měl vědět: '' ,, Víš ty se nejmenuješ Alex Evans, ale Harry James Potter, nikdo kromě mě to neví, proto jsem ti to chtěl říct, až příjde ta pravá chvíle a ta právě nastala. Je mi líto, že jsem ti to neřekl dřív. Promiň Al- Harry. ''

1. kapitola ms

14. prosince 2009 v 16:03 harry potter a mág světla
1.kapitola PO DESETI LETECH

V jedné jeskyni nedaleko Zapovězeného lesa žili upíři, ale taky jeden malý kluk, kterému bylo skoro jedenáct let. Měl černé vlasy, zelené oči, na které, když jste se podívali, jste viděli radost, odvahu a taky jste hned poznali, že tento chlapec je pěkný uličník. Jmenoval se nebo spíš si všichni mysleli, že se jmenuje Alex Evans podle dopisu, který u něj byl, když ho našli v lese, ale vůbec nikdo nevěděl, že se jmenuje Harry James Potter. Harry,
jako každé ráno, když vstal, udělal ranní hygienu, oblékl se a šel se učit. Vzal si knihu, která se zabývala magií a sedl si do křesla ve svém pokoji. Když bylo Harrymu pět let, tak se totiž u něj začala projevovat magie, ale v obrovské míře. Upíři ze začátku nevěděli, jak by mohli pomoci, ale upír jménem Sebastian byl také kouzelník a pomohl mu vše zvládnout. Od té doby u něj Harry vyrůstal až do dneška. Dřív bydlel u jedné upíří rodiny, kde ho považovali za svého.

Harry měl pokoj ve druhém patře. V prvním byla jídelna, kuchyň, obývací pokoj a příjímací sál. Ve druhém patře byl
zmíněný Harryho pokoj, Sebastianův pokoj, který byl naproti Harryho a ještě nějaké ty pokoje pro hosty a ve třetím patře byla půda a tělocvična, kde se dala zkoušet i kouzla. Po chvíli knihu odložil a sešel dolů na snídani. V kuchyni, za stolem seděl Sebastian a snídal. Harry k němu popošel, protože si ho ještě nevšiml a řekl: "Dobré ráno. Nad čím přemýšlíš?" Sebastian zvedl hlavu od talíře a odpověděl mu:" Alexi, víš co je zítra za den? Zítra je to totiž deset let, co si se tu objevil."Harry se nad tím zamyslel a musel uznat, že má pravdu. Řekl Sebastianovi, že se půjde ven projít a potom se učit další kouzla

prolog ms

14. prosince 2009 v 16:02 harry potter a mág světla
Tento příběh nenavazuje na Harryho od J.K. Rowlingová!!!
Prolog:
Dnes je to přesně rok, co se rodině v Godrikově dole narodil chlapec jménem Harry. Jeho rodiče chystali malou narozeninovou oslavu. Na oslavu přišlo hodně lidí, Sírius Black, Remus Lupin a hromada dalších. Malý Harry byl velice veselý a pořád něco prováděl. Kolem jedenácté hodiny v noci se začali všichni rozcházet domů. Lili a James Potterovi šli uložit Harryho ke spaní a potom šli spát i oni. Jejich ložnice ale byla o patro víš. O půl jedné v noci se z Harryho pokoje rozlehl dětský žalostný pláč. Lili a James se rychle rozeběhli do Harryho pokoje, ale jen co otevřely dveře, strnuli strachy. U Harryho postýlky stál Lord Voldemort a Harryho držel v náručí. Jako první se vzpamatoval James a řekl: " Nech ho na pokoji Voldemorte!!!", ale Voldemort se jen rozesmál a řekl: "Ach Jamesi, jak ty mě dokážeš rozesmát. Tvůj syn půjde se mnou a vychovám z něj mého nástupce. U mě se bude mít líp." Najednou Lili vytáhla hůlku a zamířila s ní na Voldemorta, ale on se rychle s hlasitým "PUK" přemíslil i s Harrym pryč. Lili se hned rozplakala a James jí začal utěšovat. Nakonec mu Lili usnula v náručí a James ji odnesl do ložnice a položil jí na postel. Potom se odletaxoval na ústředí Fénixova řádu. V kuchyni byl Sirius, Remus, profesorka McGonagallová a profesor Albus Brumbál. Když uslyšeli, že někdo přicestoval, tak si rychle vytáhli hůlky, ale když si všichni všimli kdo to je, tak si oddechli. To ale nemělo trvat věčně, hned jak spatřili Jamesův obličej se k němu rychle nahrnuli a podepřeli ho,protože byl strašně bledý. Odvedli ho do kuchyně a posadili na židli a profesor Brumbál se ho zeptal: "Jamesi, co se stalo?", ale James mlčel, tak s ním Sirius zatřásl. James se po chvíli vzpamatoval a řekl: "Voldemort unesl Harryho." Po téhle větě všichni dlouhou dobu mlčeli, a pak se se Sirius vzpamatoval a řekl: "Co že jsi to řekl? To není možný, musíme ho jít hledat." A tak se všichni rozešli a rozhodli se po Harrym pátrat a profesor Brumbál to šel oznámit ostatním.

prolog ss

14. prosince 2009 v 16:00 harry potter a splněný sen
V Kvikálkově, Zobí ulici číslo 4 se v malém přístěnku pod schody probudil malý chlapec ze snu, kde viděl zelené světlo a svojí maminku. Chlapec je velmi malý, má oči jako dva smaragdy, černé neposlušné vlasy a na čele jizvu ve tvaru blesku. Je to Harry Potter.Na to, že mu je 7 let, vypadá jenom na pět.
V přístěnku byl už soro dva dny. Skrz dvířek od přístěnku viděl blikání od obývacího pokoje a zašeptá, tak aby ho nikdo nemohl slyšet:,, strýček Vernon se asi dívá na televizi." Bylo mu líto, že musí být tady zavřený, ale jak řekla teta Petunie: ,, KOUKEJ MI JÍT Z OČÍ ZRŮDO, ZA TO ŽE SI NEUDĚLAL VČAS SNÍDANI BUDEŠ CELÝ DVA DNY OHLADU A NEVYLEZEŠ Z PŘÍSTĚNKU DOKUD PRO TEBE NEDOJDU!!! " A tak čekal, až teta přijde, aby se mohl jít opláchnout a vzít si něco malého k snědku, protože teta Petunie by mi nedovolila něco většího, jinak by měl totiž můj bratranec Dudlye hlad. Dudlye měl také jenom 7 let, ale je moc veliký a tlustý, i když teta pořád říká, že by měl ještě přibrat, že je moc hubený.
Najednou ho z jeho přemýšlení vytrhlo otevírání dveří od přístěnku a hlas tety Petunie, jak mu říká, že má udělat večeří a ať si pohne. Harrymu to nevadí, hlavně že už může jít ven z přístěnku, vždyť musí pracovat, aby si zasloužil tady bydlet a on nevěděl kam jinam by šel.

info ss:

14. prosince 2009 v 15:59 harry potter a splněný sen
Doba: povídka harry potter a splněný sen se začíná odehrávat, když bude Harrymu 7 let
Postavy: Harry Potter, Severus Snape, Albus Brumbál, Hermiona, Ron, Weasleyovi, Remus Lupin, Sirius Black, další postavy z hp a vymyšlené postavy
Děj: Co se asi bude dít, když malé týrané dítě, které nemá rodiče chce poznat rodičovskou lásku, najít si kamarády a objeví nový svět, o kterém dosud nevěděl??? A je Harry opravdu Potter nebo ne???
Stav: Rozepsaná

prolog

13. prosince 2009 v 14:12 | oronis451995 |  harry potter a dědic smaragdového fénixe
prolog:
V Zobí ulici, v Kvikálkově se nachází chlapec jménem Harry James Potter, jenž je odlišný od ostatních nejen jizvou ve tvaru blesku na čele, ale také tím, že je čaroděj, který je velice slavný v kouzelnickém světě. Žije u své rodiny, která ho nemá zrovna v lásce. Jeho rodiče jsou po smrti. Zemřeli, když mu byl jeden rok, a potom byl dán sem, ke strýci Vernonovi a tetě Petunii. Žije zde i Dudley, jejich syn, který je skoro stejně starý jako Harry. Harry a Dudley spolu dobře nevycházejí už od malička, protože Dudley je rozmazlený a násilnický.
Harry se zrovna probudil ze snu, který se mu zdá už od konce školního roku. Je o smrti Cedrika a návratu Lorda Voldemorta, vraha Harryho rodičů a jiných lidí. Navštěvuje kouzelnickou školu Bradavice, kde se seznámil se svými nejlepšími přáteli Ronem a Hermionou. Po prázdninách půjde do pátého ročníku.
Když se podíval na budík, tak zjistil, že je teprve půlnoc, ale protože věděl, že už neusne, tak si šel napsat esej do lektvarů. Teď, když měl po nocích hodně času, začal se věnovat učení a přišel na to, že ho lektvary začínají hodně bavit a rozumí jim. Když dopsal esej do lektvarů, udělal ještě úkol do přeměňování a kouzelných formulí. Přes den si chodil zaběhat a plnil domácí práce, které mu zadala teta Petunie. Takhle mu uběhl prví měsíc prázdnin.info

13. prosince 2009 v 13:47 | oronis451995 |  harry potter a dědic smaragdového fénixe
info: Je Harry Potter opravdu sirotek nebo se po světě potulují jeho příbuzní?A kdo je dědic smaragdového fénixe?
Tato povídka se začíná odehrávat v období Harrryho pátého ročníku.