2. kapitola ms

14. prosince 2009 v 16:04 |  harry potter a mág světla
2.kapitola
Do oběda se Harry učil kouzla s hůlkou, která byla spíš napodobenina hůlky, ale základní kouzla zvládala. Sebastian tvrdil, že až bude větší, dostane opravdovou hůlku, a tak čekal. Harry už zvládal kouzla prvního a druhého ročníku Bradavic, i když do žádné kouzelnické školy nechodil. Všechno ho naučil Sebastian. Od upírů se zase naučil stopování, plížení.
Po obědě se šel zase učit až do šesté hodiny večer, kdy šel na večeři, vykonal večerní hygienu a šel si do knihovny půjčit nějaké knížky. Zaujala ho jedna kniha, ale byla moc vysoko a nedosáhl na ní. ,, No co'' řekl si,, určitě tam ještě nějakou dobu zůstane, můžu požádat Sebastiana nebo počkám až budu větší''. A tak Sebastianovi nic neřekl a vybral si knihu o bílé magii. Došel s ní do pokoje a začal si číst. Kolem půlnoci se mu začaly klížit oči, tak položil knihu na stolek vedle postele, zhasl a za chvíli se pokojem už neslo jeho nepokojné oddechování. Zdál se mu sen o nějakém muži, který se přemisťoval z nějaké místnosti do temné lesa a v náručí měl malé, asi roční dítě. Najednou se před nimi objevila nějaká žena, která pozvedla hůlku a seslala na muže ,,oblivate'' a sebrala mu dítě z ruky. Muž byl chvíli zmatený a potom řekl: ,, Co jsi zač? Ale to je jedno, hlavně že jsem se zbavil toho Potterovic spratka.'' a přemístil se pryč. Žena potom položila dítě na zem a pravila: Tam kde tě nechám ti určitě dobře Harry.'' Pak už napsala jenom nějaký dopis, položila ho k dítěti a přemístila se také pryč, ale dítě tam nechala.
Ráno se Harry probudil a řekl si: ,, to byl ale divný sen'' a šel vykonat ranní hygienu a po oblíknutí šel na snídani, kde potkal divně se tvářícího Sebastiana. ,, Co se dějě?'' zeptal se Harry a Sebastian řekl: ,, Posaď se Alexi, je tu něco se by jsme měli vyřešit a co by jsi měl vědět: '' ,, Víš ty se nejmenuješ Alex Evans, ale Harry James Potter, nikdo kromě mě to neví, proto jsem ti to chtěl říct, až příjde ta pravá chvíle a ta právě nastala. Je mi líto, že jsem ti to neřekl dřív. Promiň Al- Harry. ''
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 8. ledna 2010 v 11:19 | Reagovat

Páni to je dobré. Naozaj som zvedavá aká bude ďalšia kapitola.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama